KYÖV ONUR PANOSU

ALTIN

 

ŞERİF ÜNAN

ŞÜKRAN ÜNAN

HÜSNÜ EFE

SELİME SOYKAN

CİHAT UÇAR

TÜLİN-OKTAY KOZDERELİ

İRFAN YENİ

YAVUZ YÜCE

REŞAT KEÇECİ

MUZAFFER İŞLER

SEDAT AÇILDI

FERRUH ŞENSOY

NURETTİN OLER

ZEYNEL ABİDİN BAŞLAK

HASAN EKŞİ

ROTA ÇİMENTO

UFUK SAKA

İBRAHİM BALABAN

HALUK ÖNEN

UFUK TOPALOĞLU

ERMAN ÇELİKER

SÜLEYMAN ANNAK

AYBERK İNŞ. SAN. TİC. LTD. ŞTİ.

LAFARGE TÜRKİYE EĞT. SAĞLIK VAKFI

NUH YAPI ÜRÜNLERİ VE MAK. SAN. A.Ş.

SABRİ SOYKAN

ATAKAN SONUGELEN

NACİ DİL

GÜMÜŞ

 

FERİDUN ULUSOY

NAZMİ OĞUZ

ŞENTÜRK FAHRALI

EROL ILGIN

OYA-RAMAZAN ŞENEL

MAHİR DÖNMEZ

ÖMER TÜRKÇAKAL

 

İLYAS AZAK

NAZMİ TİRBEN

KOCAELİ ÇAĞDAŞ KADINLAR DERNEĞİ

TEKİZ A.Ş.

DUPAN LTD. ŞTİ.

ON-OK LTD. ŞTİ.

SABAHATTİN ŞENSOY

 

TIRPANLAR LTD.ŞTİ.

F.YAVUZ ULUGÜN

FİLİZ GÜRGÖZE

GÜNFALT İNŞ. LTD. ŞTİ.

T. YARDIM SEVENLER DERNEĞİ

STEPHANİE EKŞİ

BRONZ

MELODY GEMİ ACENTELİĞİ

HASAN OKUMUŞ

SAMİ PEKDEMİR

MEHMET TOKER

NERMİN TİRBEN

GÜLŞEN – HALUK KABAN

FERİDUN BARUKSAL

HAYRİYE KAYALI

İLYAS TERZİ

VECDİ CİHANGİR

YUSUF DAYI

ÇİMSA ÇİMENTO SANAYİ VE TİC. A.Ş.

JOTUN BOYA SAN. VE TİC. A.Ş.

KATKI VEREN KİŞİ VE KURULUŞLAR

KOCAELİ VALİLİĞİ                                   

KOCAELİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ

SARAYBAHÇE BELEDİYESİ

ODTÜ GELİŞTİRME VAKFI

ODTÜ MEZ. DER. KOCAELİ ŞUBESİ      

KALİBRE BORU A.Ş.

PHILIPS A.Ş.                                                

KEDAŞ

GAZAL A.Ş.                                                 

MERTEL METAL SAN.

SOYLULAR BETON                                   

ÖZMAŞ

ERAS İNŞAAT                                             

ENPİ ELEKTRİK

PEKDEMİR İNŞAAT                                   

SOĞUMAKSAN

İSMAİL PİŞKEN                                          

ENGİN ÇINAR

İSMAİL MENEKŞE                                     

AŞKAR İNŞAAT

DETAY MÜHENDİSLİK                             

ŞABAN CAN

GÜVENLER İNŞAAT                                  

HALİT DEMİREL

ATABAŞ MİMARLIK                                 

SELİM İTEZ

BİLGE MÜHENDİSLİK                    

MÜFİT KARAKUŞ

RAİF ALTINER                                            

HALİL YENİCE

BORUSER                                                    

İKİZLER TUĞLA

PEKİNTAŞ                                                    

ÇİMENTAŞ

HARUN YÜKSEL                                        

ÜSTÜNPEN

HÜSEYİN LEBLEBİCİ                                

KARMA İNŞAAT

AHMET BOZANLI                                      

HALİL KULAKSIZ

MEHMET GÜNEŞ                                       

NACİ DİL

NURİ GÜR                                                    

KERAMETTİN GENÇTÜRK

METİN GÜMÜŞGÖZ                                   

GÜRKAN AKDİL

BEDRİ SERİM                                              

YÖRÜNGE İNŞAAT

KATKI VEREN VELİLER

SÜLEYMAN ANNAK                                  

CİHAT UÇAR

ADNAN UÇAR                                             

ALİ YALÇIN PELİSTER

MUHİTTİN UĞURLU                                  

HAKAN GÜNDEŞ

HALİT KORAY                                            

FUNDA SÜZER

MURAT YORDAMOĞLU                           

DURSUN PARLAK

ÇETİN EVLİYAOĞLU                                 

ERTUĞRUL BAHAN

FATMA MERDAN                                       

TÜRKAN TORAMAN

MEHMET MERİÇ                                        

SONER BOZ

SERHAT TEMİZCE                                     

ALİ ALTINTAŞ

TEOMAN AYDIN                                        

BARBAROS ORAL

AYLİN AYGÜN                                           

SERDAR KIRATLI

MELİH ÖZTÜRK                                         

HÜSEYİN ÖZCAN

HARUN CEYLAN                                        

CEM NİGİZ

NEZİH ŞENOL                                             

CÜNEYT VARTÜRK

SELMA DAİMOĞLU                                   

SEÇİM KANTAR

NECAT ÇAKIR                                            

LÜTFÜ BALABAN

F.YAVUZ ULUGÜN                                    

CANAN ERİŞ

RUKİYE ACAR                                            

BEKİR HALEFLER

SADIK BAMAÇ                                           

BERAT ECE

CİHAN HİGGİNS                                         

HAKAN GÜLNİHAR

ASAF ÇAKIR                                               

SAMİ OLGAÇ

NAZMİ ERTUĞRAL                                    

MELİH DOĞAN

BERRİN YILMAZ                                        

OSMAN TOKSÖZ

BAHAR MARLALI                                      

HALUK KÜRKÇÜ

TARIK ORAK                                               

MÜNACETTİN FUAR BULUCU

ATİLA DEMİRER                                        

SEYFULLAH BOZKURT

SEMRA AKKOCA                                       

SIDIKA YENMEZ

RIFKI BEDİR                                                

SEDAT İÇGÜDEL

SAMİ YILMAZ                                             

HAKAN AKGÜL

BAHADIR ORUÇ                                         

ÖMER TEKELİOĞLU

SIDIKA REZZAN ALP                                

NAMIK KEMAL ATİK

ŞENGÜL UYGUN                                        

İBRAHİM ÇAKIR

DİDEM KAYPAKLI                                     

HAŞİM BOYACI

HÜSEYİN EROL                                          

HALUK İBER

EROL GÜL                                                   

HAKAN SAVAŞ                                

SALİH TURGUT

NECAT İŞLER                                              

ARGUN YILMAZ

SELİM SALTAN                                          

VEYSİ ÖKMEN

KÜRŞAT ÇAĞIN                                         

AYŞEN İĞCİ

MEHMET ÇAPUR                                       

BANU DURMAZ

CAN NİGİZ                                         

İLKNUR KOBAN

HASPİ KÖSEMEN                                       

ÇAĞATAY PİYADECİ

CEM KURTULUŞ TANTA                          

A.NİHAT DOĞAN

GÜLAYDIN SOYER                                    

BİRSEN SAĞDIÇ

ARMANDO GONZALEZ                            

SAİT YAVUZ

MAHMUT ERTÜRK                                    

BERRA ÖLMEZ

YEKTA LEVENT                                         

SADIK KOŞUCUOĞLU

HALUK TANJU CILIZOĞLU                     

AYŞEGÜL ŞENALP

FÜSUN ARIN                                               

YUSUF BARAN

EROL ÖZBAY                                              

CEM AY

SÜLEYMAN TİMUÇİN                               

İ.HAKKI AYDIN

FETHİYE KOLAYLI                                    

HÜSEYİN KOLAYLI

İSMAİL SÜMER                                          

FUAT ATASOY

DİLEK ÖZDAMAR                                      

Ü.SEFA MÜMEZZİNOĞLU

M.KAAN GÜNAL                                        

KAAN DOBRA

MEHMET DEMİRER                                   

BÜLENT BOZKURT

CAN BAYKUT                                             

TİMUR CANEL

HAYDAR TEKGÜL                                     

SONER BİÇER

H.TAYFUR ERGİN                                      

YALÇIN ARSLAN

SERTAÇ ÇAĞLAYAN                                

N.GÜNSELİ KAYA

CAFER KOZLUCA                                      

ÖZER GEBEŞ

GÜRKAN BEKİL                                         

MAĞRUBE AYŞE ÖZCAN

DİLEK YILMAZ                                           

RUZİYE SÖNMEZ OZAN

MUSTAFA KAYA                                       

NERGİS KARABAYIR

HAŞMET BELEN                                         

NACİYE ÖZDEMİR

BİNDAL BİZİMYER                                    

HAMDİ DEMİR

KOLTUK BAĞIŞI YAPAN KİŞİLER

SEDAT AÇILDI

ŞERİF ÜNAN

FUAT BİÇİCİ

UFUK TOPALOĞLU

NURETTİN OLER

CİHAT UÇAR

GEMSAN A.Ş.

AHMET ERCİYAS

METİN TÜREDİ

BÜLENT AKSOY

SİYAMİ ÇİL

ŞERİF KANIK

HASAN TAHSİN TUĞRUL

SAMİ PEKDEMİR

REŞAT KEÇECİ

MAHİR DÖNMEZ

NACİ DİL

SÜLEYMAN ANNAK

SONER BİÇER

MEHMET BERBEROĞLU

İSMAİL ÇÖMLEKÇİOĞLU

F.YAVUZ ULUGÜN

ELVAN GÜNAY

ÖZLEM KAYA

FERİDUN ULUSOY

ERMAN ÇELİKER

MEHMET SERİM

İSMAİL HAKKI ERSOY

FERRUH ŞENSOY

CENGİZ SARIBAY

NÜKHET YURDERİ

ADEM ÖZZAİM

HASAN OKUMUŞ

HALUK ULUSOY

2008-2009 DÖNEMİ 3/A SINIFI

2008-2009 DÖNEMİ 6/A SINIFI

2008-2009 DÖNEMİ 6/B SINIFI

2008-2009 DÖNEMİ 2/B SINIFI

AYTEN GÜL

NERGİS CAN KARABAYIR

MUHARREM AÇIL

MURAT MÜFTÜGİL

AV.İRFAN İNANÖZ

AV. ELİF – EMİN ERTİN

CENGİZ GÜREL

ERKAN BİÇİCİ

VECDİ CİHANGİR

AV. ATAKAN SONUGELEN

HASAN EKŞİ

ŞAHAP AGAS

MİNE YARDIMCI

METİN KARTAL

AYHAN ZEYTİNOĞLU

ALPER ÇELİK

AV. İHSAN ORHAN DİZMAN

TARIK ORAK

HÜSEYİN ALABAŞ

FİKRET EFE

SEVİM DEREN

FENKİM

NİHAT UÇAR

HASAN ÖZPINAR

ABDURRAHMAN ÇINAR

HALUK GÖK

SOFRA YEMEK

SÜLEYMAN TİMUÇİN

AHMET YILMAZ

NURÇİN-ARİF CEVAHİR

DENİZ TÜRK

EZGİ KAPTAN İŞÇİ

ALİ AKGÜN

MUSTAFA KÜPÇÜ

MEHMET KOCAMAN

2008-2009 DÖNEMİ 1/B SINIFI

NADİR BİROK

ÖMER KESKİN

BAHRİ ŞANLI

NAZMİ ALİ SOYKAN

İRFAN GÜNEŞ – GÜNFALT İNŞAAT

AHMET SUMMAK

2008-2009 DÖNEMİ 2/A SINIFI

ELİF DEMİREL

AHMET ULUSAKARYA

ÖZEL İRİS HASTANE

SEÇİM KANTAR

SADIK BAMAÇ

MERAL TÜRKÇAKAL

MUZAFFER DİKEÇ/VANASAN A.Ş.

EMEL KORUCUOĞLU

HAKAN SAVAŞ

İSMAİL MENEKŞE

DOĞAN KARAÇETİN

ASLAN SALMAN/PETEK BORU

MEHMET TOKER

MESUT KAVURT/MOPAR OTOMOTİV

NADİR CEYLAN

2009-2010 DÖNEMİ 2/A SINIFI

UFUK GÜMÜŞ

ARMAĞAN AKBAŞ

2009-2010 DÖNEMİ ANASINIFI

2009-2010 DÖNEMİ 1/A SINIFI

TÜPRAŞLILAR

2008-2011 DÖNEMİ YÖNETİM KURULU

2011-2012 EĞİTİM-ÖĞRETİM YILI MEZUNLARI

MURAT ZAİM

Kocaeli Yüksek Öğrenim Vakfı